. Опубліковано в Новини

Наприкінці травня для мільйонів українських школярів пролунав останній дзвінок. Для молодших – пора безтурботного літа: нині вони думають, здебільшого, про розваги. Запрацювали пришкільні оздоровчі табори відпочинку. Юним опішнянам немає часу нудьгувати – це нагода для ознайомлення з Музеями. Їх тут багато, і кожен має свою історію – у кожному надзвичайно цікаво, захоплююче, вражаюче. Тут – неповторний світ гончаротворення й найкраще місце для спілкування в музейному просторі!

Робота з дитячою аудиторією завжди є пріоритетним напрямком для співробітників Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів. Саме ця категорія відвідувачів найчисленніша під час літніх канікул.

«Щороку відвідуємо музей-садибу родини Пошивайлів і відкриваємо для себе багато нового й цікавого про родину майстрів. Експозиції й розповідь – прості для сприйняття, особливо молодшим школярам», – зазначила вчитель молодших класів Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Людмила Гордієнко, яка завітала в Музей-садибу зі своїми вихованцями.

Усіх, хто цікавиться історією гончарного ремесла, запрошуємо в столицю українського гончарства – Опішне, на веселі канікули. Приїжджайте, не пожалкуєте!

Марія Яценко,

молодший науковий співробітник
Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів

 

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Учні та вчителі початкових класів Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів у Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів. 06.06.2018. Опішне, Полтавщина. Фото Інни Школенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новые игры Alawar.

Буклет/booklet

24312436524356436

Музей-садибу відчинено щодня 

з 9-00 до 17-00 год.

(п'ятниця, неділя: з 800 до 1600)

Вартість: 30,00 грн. за одну особу (віком від 18 років)
20,00 грн. за одну особу (віком до 17 років)