
- «Саме тут усвідомлюєш, що така скромна оселя, де жили і творили прості, звичайні, а дивовижно талановиті люди, робить велику славу нашій духовності, нашій культурі, нашій країні. Щира вдячність тим, хто береже минуле як запоруку майбутнього»
Василь Романчишин,
заступник Міністра культури і мистецтв України (Київ)
- «Твори Пошивайлів – дивовижні квіти, що народилися з народних пісень, ніколи не зів’януть».
Петро Осадчук,
поет, перекладач, критик (Київ)
- «Я щасливий дід: сього дня я побував у цій святій оселі з онуком – Ігорем Павленком... Нехай не одразу, але дійде ж таки до молодого серця його вдячність до того народу, з якого він вийшов у наш непростий світ, у той світ, який не раз був подивований простими творцями, які своїм обдаруванням творили мистецькі дива на віки і для всього людства».
Валерій Павленко,
культуролог (Київ)
- «Я особисто в такому раї гончарної кераміки вперше».
Іван Гончар,
Заслужений працівник культури України
(Новодністровськ, Чернівеччина)
- «Родинна хата – це найбільше багатство Роду! Слава Богу! Опішне має славетну родину Пошивайлів: Бачите, Пра-Берегиня бабцю Дуню, є в Опішному музей, про який Ви стільки мріяли. Є Ваше Родинне Гончарське Гніздо!.. Нехай береже Господь цю Господню хату»
Антоніна Листопад,
поетеса, член Національної спілки письменників України,
лауреат Премії імені Василя Стуса,
лауреат Премії імені Олени Пчілки (Краснодон)
- «Нехай ніколи не заростає стежка до цієї священної господи, де жило-творило славетне подружжя Пошивайлів, у душі якого палало горнило великої народної Любові; в тому горнилі випалювався неповторний світ українського безсмертя».
Петро Засенко,
поет, перекладач (Київ)
- «Настоящему мастеру не нужен свет, он сам сияет изнутри.Спасибо Вам за это. Род Пошивайло – самый гончарный род на Украине»
А. Рашкевич-Щербаков
(Харків)
Новые игры Alawar.