. Опубліковано в Новини

   Останні дні літа в Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів були  багатими на відвідувачів. Цьому сприяла й погода. Погожі дні з помірним теплом, яскравим сонечком та поодинокими жовтими листочками, що злітають, кружляючи, з берізок та лип, нагадують, що скоро осінь. Саме в такі дні хочеться відпочити, помандрувати, помріяти. Багато таких мандрівників приваблює Опішне.

   31 серпня 2014 року Меморіальний музей-садибу гончарської родини Пошивайлів відвідала онука Гаврила і Явдохи Пошивайлів Наталя Пошивайло-Таулер разом з родиною – чоловіком Полем, дітьми Михайликом, Софійкою та батьками. Маленький Михайлик тут уперше. І хоча він ще не розуміє української, оскільки від народження проживає в Австралії, з цікавістю переводить свій погляд з глечиків, горщиків, мисочок на свистунці та барині. Софійка вдруге побувала в хаті прадідуся та прабабусі, добре знає українську мову, легко спілкується, згадує попередній візит:

 

   Наталя Пошивайло-Таулер (1973 р.н.) – економіст і культуролог, одна з фундаторів Об’єднання українців Нової Зеландії; популяризує українську культуру й, зокрема, гончарство серед співвітчизників за межами України. Нині мешкає в Австралії, тому кожен приїзд на батьківщину для неї свято. Вона схвильовано згадує своє дитинство, щасливі й незабутні дні, проведені з бабусею та дідусем:

Зліва направо: Зінаїда Пошивайло, Михайлик Таулер, Віктор Пошивайло, Поль Таулер, Софійка Таулер, Наталя Пошивайло-Таулер у Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів. 31.08.2014. Опішне, Полтавщина. Фото Марії Яценко

Наталя Пошивайло-Таулер(друга ліворуч­)з родиною в Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів. 31.08.2014. Опішне, Полтавщина. Фото Марії Яценко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новые игры Alawar.

Буклет/booklet

24312436524356436

Музей-садибу відчинено щодня 

з 9-00 до 17-00 год.

(п'ятниця, неділя: з 800 до 1600)

Вартість: 30,00 грн. за одну особу (віком від 18 років)
20,00 грн. за одну особу (віком до 17 років)