. Опубліковано в Новини

1

«Цього разу творчу відпустку запланувала на Великодний тиждень. Свята опішненська земля, її керамічна аура притягує мене сюди знову й знову. Вкотре відвідую меморіальні музеї-садиби й завжди відкриваю для себе щось нове, дивовижне. Сьогодні звернула увагу на коників Гаврила Пошивайла,  закохалась в них. Бачу в них велику доброту і могутню силу. Просто доброта і сила. Коли я дивлюся на них, у мене виникає асоціація: якщо ти втомилася, сідай і я повезу. Вони геть не схожі на бойових коней, бойові коні несуть агресію. У Гаврила Пошивайла  коники дуже добрі, можуть просто катати дітей. Торкаючись їх руками, відчуваю правильні, чіткі форми, горду поставу, це як геометрія. А ще звернула увагу на мальовку, тулуб прикрашено фляндрівкою, я такого не  бачила раніше.

Для себе замалювала ескіз, буду ліпити таких коней. Для мене народна іграшка не стиль, а казка. Завжди їду в Опішне за натхненням!» – розповіла Наталя Бойко (Київ), керівник гуртка «Куманець» Центру дитячої та юнацької творчості.

20 березня 2018 року Наталі Бойко присвоєно звання народного майстра. Тож, вітаючи Вас, пані Наталю, з першою сходинкою великого шляху глинотворення, бажаємо натхнення, нових здобутків і вершин!

Співробітники

 Меморіального музею-садиби
гончарської родини Пошивайлів

1 1 1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новые игры Alawar.

Буклет/booklet

24312436524356436

Музей-садибу відчинено щодня 

з 9-00 до 17-00 год.

(п'ятниця, неділя: з 800 до 1600)

Вартість: 30,00 грн. за одну особу (віком від 18 років)
20,00 грн. за одну особу (віком до 17 років)