. Опубліковано в Новини

1

2 

Травневий дощ не став перешкодою для учнів ЗОШ № 4 імені Остапа Вишні (м. Охтирка, Сумщина), щоб здійснити довгоочікувану мрію – познайомитися з Опішнею, гончарною столицею України, краєм, відомим славними гончарями та квітучими садами.
Легкою для сприйняття, пізнавальною для юних екскурсантів стала розповідь про гончарську династію родини Пошивайлів, що дала можливість поринути в глибину століть та відчути нерозривний зв’язок поколінь. Школярі були подивовані «монеткою», глиняними баринями, козаками, гумористичними композиціями, що становили сюжет українського ярмарку. Та особливу увагу відвідувачів привернули «горщик-вулик», колиска, гончарний круг майстра. Цікавою для дітей була і вікторина, проведена разом з учителем Іриною Пілютіною. Нам хотілося показати, що кожен експонат має неймовірну історію, до якої треба прислухатися і придивитися. Справжньою радістю для дітлахів стали придбані сувеніри – авторські роботи опішненських гончарів.
«Цікаве місце гончарства. Дякуємо за цікаву бесіду та навчання дітей» (З книги відгуків Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів. 13.05.2017).

3

Екскурсанти ЗОШ № 4 імені Остапа Вишні (Охтирка, Сумщина) в Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів. 13.05.2017. Фото Марії Яценко

Марія Яценко,
молодший науковий співробітник
Меморіального музею-садиби
гончарської родини Пошивайлів

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новые игры Alawar.

Буклет/booklet

24312436524356436

Музей-садибу відчинено щодня 

з 9-00 до 17-00 год.

(п'ятниця, неділя: з 800 до 1600)

Вартість: 25,00 грн. за одну особу (віком від 18 років)
15,00 грн. за одну особу (віком до 17 років)