Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Повір у МРІЮ

. Опубліковано в Новини

1 2 3 

«Це неможливо», – сказала ПРИЧИНА.
«Це безрозсудність!», – зауважив ДОСВІД.
«Це марно», – відрізала ГОРДІСТЬ.
«Спробуй…», – прошепотіла МРІЯ.
ЩО таке мрія?
МРІЯ – це наші ДУМКИ-БАЖАНнЯ. МРІЯ – це перший КРОК до мети!
МРІЯ – це СЕНС ЖИТТЯ.
Без МРІЇ немає мети, немає завдань, НЕМАЄ РУХУ.

4 5 6


У кожної людини своя МРІЯ. Хтось мріє про великий подвиг, про наукову сенсацію, хтось мріє написати книжку, опанувати професію, хтось мріє про кохання, про дітей, про життя в заможній країні.
Коли ми забороняємо собі бажати, перестаємо прагнути до предмета бажання, нам починає здаватися, що в нас немає МРІЇ.
Але МРІЯ завжди є, і важливо – вона є у кожної людини! Можливо, вона не висловлена, не визначена, не окреслена. Буває й таке, що людина просто боїться її випустити на світло. Чому боїться? Боїться, бо не усвідомлює – чи його це МРІЯ, і чи дійсно йому хочеться її втілювати, а найголовніше – боїться того, що до МРІЇ доведеться прагнути. СТРАХ перед дією ЗУПИНЯЄ людину! Страх перед помилкою. Ще багато якихось страхів. Одні знаходять безліч причин, чому вони не можуть реалізувати МРІЮ, інші знаходять чимало доказів, чому нічого не вдасться.
Не зважаючи ні на що, саме МРІЯ дозволяє нам ЖИТИ, і кожен прагне (іноді підсвідомо) до своєї МРІЇ. У людини можна забрати все, але мріяти ніхто не може заборонити.
Найсильніша мотивація до дії – ЦЕ ТА САМА МРІЯ! Якщо вона – ВАША, якщо вона не дає вам спокійно заснути, якщо ця МРІЯ постійно про себе нагадує – значить, це дійсно ВАША МРІЯ! І тільки Ви можете її здійснити.
Чи буде важко? ТАК!
Чи будуть помилки? ТАК!
Буде все! Але якщо вам ВАША МРІЯ світить, як місяць уночі, можете бути впевнені – якщо не зупинятися, вона обов’язково збудеться!
МРІЙТЕ!

7 8 9

Юрко Пошивайло,
гончар, скульптор, фотохудожник,
заслужений працівник культури України

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2016 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення й професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь ВІРИ, ЛЮБОВІ, НАДІЇ! Оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так мріяли!

Співробітники
Меморіального музею-садиби
гончарської родини Пошивайлів

10 11 12

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новые игры Alawar.

Буклет/booklet

24312436524356436

Музей-садибу відчинено щодня 

з 9-00 до 17-00 год.

(п'ятниця, неділя: з 800 до 1600)

Вартість: 25,00 грн. за одну особу (віком від 18 років)
15,00 грн. за одну особу (віком до 17 років)