. Опубліковано в Новини

 

У кожного з нас є своє рідне гніздо, як у пташки. Те гніздо, в якому виростили і викохали нас батько і мати. І де б ми не були, та в думках, мов лелеки, линемо до батьківської оселі… 

27 травня старійшина опішненського гончарства Микола Гаврилович Пошивайло святкував свій славний ювілей – 85-річчя. День видався сонячний і радісний. Зранку майстер завітав до батьківської хати – Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів. З хвилюванням і сльозами на очах він пригадував своє дитинство, батьків, адже саме в батьківській оселі він уперше взяв до рук глину, що стала його долею.

Першими привітали Маестро з поважною датою учні Опішнянської  спеціалізованої школи I-III ступенів та Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату I-III ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського. Зустрічав Микола Гаврилович гостей на порозі батьківського будинку. Після спілкування з майстром діти взяли участь в експрес-конкурсі з малювання народної глиняної іграшки, потім з неабияким захопленням на майстер-класі від Маестро ліпили глиняну рибку. Микола Гаврилович відзначив усі дитячі роботи, подарувавши кожному учасникові книгу зі своїм автографом і побажаннями, та, за традицією, пригостив усіх солодощами.

 

Наталя Гринь,

в.о. завідувача 

Меморіального музею-садиби 

гончарської родини Пошивайлів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новые игры Alawar.

Буклет/booklet

24312436524356436

Музей-садибу відчинено щодня 

з 9-00 до 17-00 год.

(п'ятниця, неділя: з 800 до 1600)

Вартість: 30,00 грн. за одну особу (віком від 18 років)
20,00 грн. за одну особу (віком до 17 років)